Andrej Danko v TA3 po sneme Slovenskej národnej strany

Ne, 09.04.2017 admin-ajax.phpvddvf

Predseda NRSR a SNS Andrej Danko dnes v relácií na TA3 hovoril o sociálnych a ekonomických opatreniach, ktoré Slovenská národná strana pripravuje na ďalšie roky.

Na slávnostnom sneme Slovenskej národnej strany bola hlavnú témou vízia Slovenska po roku 2020 „Naša vízia v ďalších rokoch…

Snem Slovenskej národnej strany: Silný sociálny štát

So, 08.04.2017 web

Slovenská národná strana na svojom XXIV. sneme dnes predstavila svoju víziu silného sociálno-ekonomického štátu.

Na sneme predseda SNS Andrej Danko a podpredsedovia strany prezentovali nastavenú cestu rôznych sociálnych a ekonomických opatrení, ktoré strana začne pripravovať nasledujúce roky….

Vyhlásenie predsedu NRSR a SNS Andreja Danka k zrušeniu Mečiarových amnestií a Kováčovej milosti

St, 05.04.2017 admin-ajax.phpvddvf

Predstavitelia koalície dnes na spoločnom vyhlásení hovorili o návrhu zrušenia Mečiarových amnestií a Kováčovej milosti, ako o jedinom možnom riešení, ktoré je vykonateľné z pohľadu ústavnosti.

„Jedinou možnosťou je cesta, na ktorú sme nastúpili, iná možnosť nebola. Národná rada SR bez zmeny…

Podvody s brazílskym mäsom

So, 01.04.2017 image.php

Slovenská národná strana prostredníctvom svojej nominantky Gabriely Matečnej bojuje za ciele a vízie SNS aj vo vážnej situácii s brazílskym mäsom. Takéto praktiky ako čistenie pokazeného mäsa chemikáliami a dodávky zákazníkom sú neprípustne v našej krajine a vôbec v celej Európe.

Je v záujme…

Odborný seminár na tému očkovania

Ut, 28.03.2017 IMG_1048

Ak chceme budovať silný štát, musí ho stavať na zdravých základoch. Preto prioritou Slovenskej národnej strany je aj téma zdravotníctva.
Po nedávnych znepokojivých informáciách o poklese zaočkovanosti našich detí a stále častejších epidémiách vo svete na choroby, na ktoré sme u nás už aj vďaka…

Dnes poslanci NRSR schválili novelu Zákonníka práce, ktorou sa rozšíri zákaz maloobchodného predaja počas sviatkov

Ut, 28.03.2017 admin-ajax.phpvddvf

Obmedzenie platí na 3,5 dňa. Veľkonočnú nedeľu, ktorá nie je štátnym sviatkom, 1. sviatok vianočný, Nový rok a Štedrý deň odpoludnia. Od júna sa už obmedzenie bude vzťahovať na všetky sviatky.
Slovenská národná strana už pred niekoľkými rokmi navrhla novelu Zákonníka práce, ktorá by upravovala…

Vďaka korektnému dialógu štrajk zamestnancov automobilky v Žiline nebude

Po, 27.03.2017 admin-ajax.phpvddvf

Predseda Národnej rady SR a Slovenskej národnej strany Andrej Danko, dnes v Žiline inicioval pracovné stretnutie zástupcov OZ KOVO KIA Žilina a novým vedením KIA Motors Slovakia. Stretnutie inicioval predseda parlamentu po tom, ako hrozil v žilinskej automobilke neobmedzený štrajk, aj kvôli nízkym…

Andrej Danko: Musíme sa lepšie starať o našich zamestnancov

Po, 27.03.2017 admin-ajax.phpvddvf

Problémy ľudí musíme vidieť v regióne, nevyriešime ich z kancelárie z Bratislavy

Predseda Národnej rady SR a Slovenskej národnej strany Andrej Danko, dnes v Žiline pozval na pracovný obed zástupcov OZ KOVO KIA Žilina. Stretnutie so zástupcami zamestnancov, ale aj vedenia inicioval predseda…

Andrej Danko: Iná vládna alternatíva neexistovala a ani neexistuje

Ne, 26.03.2017 admin-ajax.phpvddvf

Predseda SNS a predseda Národnej rady SR Andrej Danko v diskusnej relácií so svojimi koaličnými partnermi zhodnotil výsledok prvého roka vo vládnej koalícií.

Ako už viackrát zopakoval: „Iné vládne zoskupenie by v súčasnosti ani nemohlo fungovať, iná alternatíva neexistovala a ani neexistuje,“…

Slovenská národná strana má riešenia na podporu mladých rodín

So, 25.03.2017 Rodina 1

Slovenská národná strana sa venuje štátnej rodinnej politike. Dobrá rodinná politika je najlepšou prevenciou proti problémom v sociálnej oblasti.

Cesta podpory je podľa SNS aj vo výstavbe nájomných štartovacích bytov pre mladé rodiny. Témou určite bude aj rozširovanie siete kvalitných…

AKTUÁLNE KAMPANE
POZÝVAME VÁS
HISTORICKÝ KALENDÁR

26. 4. 1872 – V Horných Bzincoch sa narodila Ľudmila Podjavorinská, slovenská prozaička a autorka viacerých diel pre dospelých, deti a mládež. Zakladateľka modernej slovenskej literatúry pre deti.

26. 4. 1926 – V Čadci sa narodil Karol Kállay, významný slovenský umelecký fotograf a dokumentarista oceňovaní doma i v zahraničí.

26. 4. 1986 – Došlo k výbuchu jadrovej elektrárne v Černobyle na Ukrajine.

KALENDÁR PODUJATÍ
apríl 2017
P U S Š P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930