Anton Hrnko: Kampaň má byť o programe a riešeniach, nie o šarvátkach

11.02.2016

Podľa Slovenskej národnej strany (SNS) prebiehajúca volebná kampaň do marcových parlamentných volieb nespĺňa princípy férovej volebnej súťaže medzi stranami, uchádzajúcimi sa o dôveru voličov. Namiesto prezentovania programov, ktoré niektoré politické subjekty verejnosti nepredložili, sme skôr svedkami osobných šarvátok.

Tie sú predlžovaním rôznych varietných podujatí z minulého parlamentu, ktoré vykonávali osoby neponúkajúce riešenie pre občana a štát – ak rozvrat nepovažujeme za službu občanom. Okrem toho, do volebného zápasu negatívne vstupujú subjekty ani sa neuchádzajúce o dôveru občanov.

Je pre nás nepochopiteľné, že parlamentné politické strany si neuvedomujú pri podporovaní „nepolitických“ aktivít, akú veľkú záťaž do budúcnosti pripravujú pre Slovenskú republiku. Je už viac ako isté, že každé budúce voľby budú sprevádzané „nepolitickými“ požiadavkami rôznych skupín, ktoré budú chcieť narušovať férovú volebnú kampaň.

Slovenská národná strana sa odmieta zapájať do volebnej kampane inak, ako prezentovaním svojho volebného programu. Ako strana, ktorá sa zmenila zvnútra – a dokázala tým, že sa to dá – chce zmeniť aj Slovenskú republiku. Predkladáme slovenskému občanovi slušnú a odbornú politiku, ktorá sa bude starať najmä o jeho problémy, riešiť pálčivé spoločenské otázky a posúvať spoločnosť viac k prosperite.

Vieme, že po tých rokoch, keď sa slovenská politika utápala najmä v otázkach, kto s kým a proti komu, a nie v riešení potrieb občanov, to bude ťažké. Náš volebný program ponúka konkrétne riešenia a naši ľudia sú ho pripravení plniť hrdo, slušne a odborne. Veríme, že tak, ako sme zmenili SNS, zmeníme aj Slovensko.

AKTUÁLNE KAMPANE
POZÝVAME VÁS
HISTORICKÝ KALENDÁR

21. 11. 1916 – Zomrel rakúsky cisár, český a uhorský kráľ František Jozef I. Patril k najvýznamnejším monarchom 19. storočia, vládol 68 rokov.

21. 11. 2002 – Slovensko spolu so Slovinskom, Bulharskom, Rumunskom, Estónskom, Lotyšskom a Litvou dostalo na summite NATO v Prahe pozvanie na vstup do NATO.

KALENDÁR PODUJATÍ
november 2017
P U S Š P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930EC