Viktor Bondarenko: Je náš čas, preto ukážme sa!

04.04.2014

Národne orientované strany majú nezastupiteľné miesto v politickom živote spoločnosti. Preto napriek trvalému úsiliu globalizátorov sa občania pridávajú k týmto stranám, o čom svedčia aj volebné úspechy, naposledy vo Francúzsku. Cieľom globalizácie je vytvoriť z občanov bezideové stádo konzumentov, či už tovarov alebo „kultúry“ servírovanej komerčnými televíziami a printovými médiami.

Na to aby bola politická strana úspešná, musí sa zasadzovať za riešenie najpálčivejších problémov spoločnosti. Nestačia jednorazové výkriky o „dlhom biči a krátkom dvore“. Je treba predložiť víziu riešenia problémov a potom sa trvale zasadzovať o ich riešenie a to až do samého konca.

Položme si otázku, ktoré problémy najviac trápia našu spoločnosť? Jednoznačne môžeme povedať, že je to:

-vytvorenie pracovných podmienok aby každý si mohol prostriedky na živobytie zaobstarať za mzdu ktorú dostane za vykonanú prácu (skončime s často chimérickými „aktivačnými prácami“). Skoncovať s podporovaním štýlu života bez práce na úkor „pracujúcich hlupákov“.

– Vytvorenie podmienok na zamedzenie živočíšnej pôrodnosti výsledkom ktorej je porušovanie práv dieťaťa od jeho narodenia. (Ešte nikto nikdy nevyčíslil aké je zaťaženie jedného „sociála“ s celkových výdavkov na asociálov, asi by sa nám zatočila s toho hlava.)

– Obmedzenie prílivu nežiaducej imigrácie a cudzej agresívnej kultúry. (S týmito pre spoločnosť existenčne čoraz viac akútnymi problémami sa nezaoberala žiadna vláda. Uvedomme si konečne čo je to geometrický rad a to skôr než to už bude bezpredmetné.)

Preto sa domnievam, že namiesto zaoberania sa novými a novými problémami je potrebné sa sústavne a to na každom kroku týmito základnými problémami. Toto je dnešné „ceterum censeo“.

Je na čase pri rôznych príležitostiach vyjsť zo stránok internetu do ulíc a ukázať sa občanom, že tu sme pre vás a za vás. Lebo občania majú dosť jalových rečí. Ak nezdvihneme zástavu my tak to urobia rôzni kotlebovci a hliny a iní krikľúni nemajúci žiadne riešenie.

A čerešnička nakoniec. Toľko nám každý otĺkal o hlavu emisie. Takže – treba dôrazne a trvale žiadať o úplné vyšetrenie až do samého konca (teda súdu).