Ani sa nečudujem ako hladko dnes Andrej Danko rozbil kaderníka na TA3.
Ja som totiž zo Sniny a keď ten “odborník” zadrel, že spravili reformy nemocníc a národných parkov, normálne som počul cvaknutie nožíkov, ktoré sa otvorili vo vreckách mojich spoluobčanov. Štrajkujeme tu za zachovanie nemocnice, lebo nám likvidujú oddelenia a on to nazve reformou. Pozor, nemocnicu, ktorá je mestská a nemá dlhy, pre štát nepredstavuje teda žiadny náklad. Všetci vieme, že je to len ťah v prospech finančných skupín. A zonácia v národných parkoch? S tisícami pripomienok, ktorá utočí na ústavné práva vlastníkov a berie ľuďom pracujúcim v lesoch poslednú kôrku chleba od úst? Vykupovanie pôdy v národných parkoch? Kedy ponúkajú centy obyčajným ľuďom a desiatky eur za meter štvorcový svojim koňom, aby zase raz pod zástierkou “ochrany prírody” niekto škaredo podojil štát? Toto on vytiahne ako tromf, ako reformy, na ktoré je hrdý. No pán kaderník, ty sa s takými výsledkami, v Snine neukazuj. V záujme vlastnej bezpečnosti. A nie len tu. Ty reformátor.
Erik Cap, kandidát č 56



