Gastrofestival v obci Polomka
Zverejnené 19. júna 2023
0
765 Views
Dnes sa v Horehronskej obci Polomka uskutočnil Gastrofestival, súťaž vo varení guľášu. Náš okresný team zložený z členov a sympatizantov SNS vybojoval krásne štvrté miesto. Na festivale som sa stretol s Okresným predsedom Národnej koalície p. Čopianom, s ktorým sme si predbežne dohodli obsadzovanie volebných komisií v Breznianskom okrese. Zhodli sme sa, že nasledovné voľby sú pre Slovensko bytostne dôležité a do vedenia štátu sa nesmú dostať liberálni šialenci. Spojili sme sa pre budúcnosť Slovenska a veríme v úspech.
Marian Mikuš OP SNS BREZNO



