Štvrtý majáles v Kysuckom Lieskovci
Okresná rada SNS v Kysuckom Novom Meste zorganizovala v sobotu 28. mája už štvrtý ročník Majálesu Slovenskej národnej strany v Kysuckom Lieskovci, ktorý bol spojený s futbalovým zápasom mužstvom SNS proti mužstvom z výberu z Kysuckého Lieskovca. Zápas vyhrali domáci Kysuckolieskovčania 4:2. Hostiteľ, okresný predseda SNS Milan Králik privítal vzácnych hostí – poslancov NR SR za SNS a národniarskych funkcionárov – podpredsedu Štefana Zelníka, ústredného tajomníka Stanislava Kmeca, členov Predsedníctva SNS Magdalénu Kuciaňovú a Dušana Tittela. Privítal tiež predsedu, podpredsedov ako aj tajomníka Krajskej rady SNS Žilina Erika Gemzického, Michala Lavríka, Slavomíra Kupku a Dušana Galbavého, predsedníčku Klubu žien SNS Marína Evu Milučkú, predsedu KR SNS Trenčín Emila Divékyho, podpredsedu KR SNS Trnava Milana Vozára, ako aj ďalších okresných a miestnych predsedov a funkcionárov z celého kraja, medzi nimi podpredsedu hostiteľskej OR SNS Kysucké Nové Mesto Viliama Šamaja. Okrem futbalového zápasu medzi tímom SNS a výberom Kysuckého Lieskovca si prítomní pochutnali na výbornom guláši, čakali na nich aj rôzne chladené nápoje. Do dobrej nálady hrala ľudová kapela vedená členom Okresnej rady SNS Kysucké Nové Mesto Stanislavom Kozinom. Prítomným deň spestrila aj hudobná skupina Mrmúsovci z Poviny, člen okresnej rady Ján Cesnek a dievčenské spevácke duo z Kysuckého Nového Mesta.



