Po parlamentných voľbách nedostali od štátu ani cent
Zverejnené 19. marca 2026
0
166 Views
Po parlamentných voľbách nedostali od štátu ani cent. Napriek tomu si pravidelne platia billboardy po celej krajine. Topia sa v dlhoch a organizujú zber podpisov pod celoštátne referendum. Ďalej sa zadlžujú a spustili nákladnú kampaň, ktorej súčasťou sú množstvá billboardov a reklama online. Táto taktika sa ľudovo nazýva hop alebo trop.
Hovorím o tzv. Demokratoch. Mnohí z nich prehopsali z inej strany a trop sú už dávno. Podnikateľ, ktorý stojí v pozadí sa dal počuť, že vrece nie je bezodné. Stovky reklamných plôch po regiónoch hrozia finančnou pohromou. Ak projekt na hlinených nohách nevyjde, bude to skutočne hlboká orba.
PhDr. Zdenko Čambal, PhD., podpredseda SNS, primátor mesta Holíč



