30. 10. 1967 – Na pléne ÚV KSČ vystúpil Alexander Dubček s návrhom novej koncepcie práce KSČ. Žiadal demokratizáciu pomerov v strane a vypracovanie nového programu KSČ. Kritizoval stranícky konzervativizmus a sektárstvo.
Zverejnené 10. októbra 2013
0
733 Views


